Terminarz
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
SP Widzew |
5:2 | AKS III SMS Łódź |
||||
Łódzki Klub Sportowy |
2:0 | Salos Róża Kutno |
||||
Włókniarz Pabianice |
4:0 | Widok Skierniewice |
||||
Iskra Dobroń |
4:1 | Unia Skierniewice |
||||
Górnik Łęczyca |
2:7 | Włókniarz Konstantynów Łódzki |
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Włókniarz Konstantynów Łódzki |
2:4 | Iskra Dobroń |
||||
Salos Róża Kutno |
1:1 | Włókniarz Pabianice |
||||
SP Widzew |
4:1 | Łódzki Klub Sportowy |
||||
AKS III SMS Łódź |
5:2 | Unia Skierniewice |
||||
Widok Skierniewice |
8:2 | Górnik Łęczyca |
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Łódzki Klub Sportowy |
7:1 | AKS III SMS Łódź |
||||
Włókniarz Pabianice |
2:3 | SP Widzew |
||||
Iskra Dobroń |
12:0 | Widok Skierniewice |
||||
Unia Skierniewice |
2:5 | Włókniarz Konstantynów Łódzki |
||||
Górnik Łęczyca |
0:5 | Salos Róża Kutno |
||||
Kolejka 4 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Widok Skierniewice |
9:1 | Unia Skierniewice |
||||
Salos Róża Kutno |
0:6 | Iskra Dobroń |
||||
Łódzki Klub Sportowy |
5:2 | Włókniarz Pabianice |
||||
AKS III SMS Łódź |
1:9 | Włókniarz Konstantynów Łódzki |
||||
SP Widzew |
10:1 | Górnik Łęczyca |
||||
|
||||||
Kolejka 5 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Włókniarz Konstantynów Łódzki |
- : - | Widok Skierniewice |
||||
Włókniarz Pabianice |
- : - | AKS III SMS Łódź |
||||
Iskra Dobroń |
- : - | SP Widzew |
||||
Unia Skierniewice |
- : - | Salos Róża Kutno |
||||
Górnik Łęczyca |
- : - | Łódzki Klub Sportowy |
||||
Kolejka 6 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Salos Róża Kutno |
- : - | Włókniarz Konstantynów Łódzki |
||||
SP Widzew |
- : - | Unia Skierniewice |
||||
Łódzki Klub Sportowy |
- : - | Iskra Dobroń |
||||
AKS III SMS Łódź |
- : - | Widok Skierniewice |
||||
Włókniarz Pabianice |
- : - | Górnik Łęczyca |
||||
Kolejka 7 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Włókniarz Konstantynów Łódzki |
- : - | SP Widzew |
||||
Widok Skierniewice |
- : - | Salos Róża Kutno |
||||
Iskra Dobroń |
- : - | Włókniarz Pabianice |
||||
Unia Skierniewice |
- : - | Łódzki Klub Sportowy |
||||
Górnik Łęczyca |
- : - | AKS III SMS Łódź |
||||
Kolejka 8 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
SP Widzew |
- : - | Widok Skierniewice |
||||
Łódzki Klub Sportowy |
- : - | Włókniarz Konstantynów Łódzki |
||||
AKS III SMS Łódź |
- : - | Salos Róża Kutno |
||||
Włókniarz Pabianice |
- : - | Unia Skierniewice |
||||
Górnik Łęczyca |
- : - | Iskra Dobroń |
||||
Kolejka 9 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Włókniarz Konstantynów Łódzki |
- : - | Włókniarz Pabianice |
||||
Widok Skierniewice |
- : - | Łódzki Klub Sportowy |
||||
Salos Róża Kutno |
- : - | SP Widzew |
||||
Iskra Dobroń |
- : - | AKS III SMS Łódź |
||||
Unia Skierniewice |
- : - | Górnik Łęczyca |